Start

Informujemy o zmianie adresu z ul. Jaktorowska 4 u.5 na ul. Jaktorowska 4 u.2 (tył tego samego budynku).

 

Pracownia Poligraficzna PREPRESS z Warszawy oferuje:

 • ekspresowe kopiowanie danych na pamięci USB, pendrive, USB Flash Drive, Flash Disk, Flashdrive, Finger Disk, Massive Storage Device, Flash Memory Stick Pen Drive, USB-Stick
 • wgrywanie na personalizowane pendrivy (np. z logiem firmowym) prezentacji PowerPoint, filmów reklamowych i edukacyjnych, prezentacji multimedialnych itp.
 • zabezpieczanie plików przed usunięciem z pendrive NOWOŚĆ! - czytaj
 • autostart aplikacji lub dokumentu po włożeniu do komputera NOWOŚĆ! - czytaj
 • powielanie, zarówno wielkonakładowe jak i pojedynczych sztuk, nagrywanie danych komputerowych na nośniki USB pendrive, dyski HDD zewnętrzne ze złączem USB, nowoczesne zewnętrzne dyski SSD ze złączem USB
 • kopiowanie różnych typów kart pamięci: CompactFlash (CF), Secure Digital (SD), MultiMedia Card (MMC), Memory Stick (MS), SmartMedia (SM), microSD
 • kopiowanie danych "bit po bicie" z weryfikacją ze źródłowego pena USB na docelowe peny USB
 • kopiowanie na powierzone nośniki typu USB
 • tworzenie menu startowego i prezentacji multimedialnych
 • weryfikację wgrywanych danych
 • konfekcjonowanie nagrywanych u nas pamięci pendrive
 • ekspresowe kolorowe nadruki na pendrive NOWOŚĆ!
 • możliwość umówienia się na nietypowe godziny pracy (firma jest mała ale za to mobilna)

Ekspresowe powielanie, kopiowanie pamięci typu USB pendrive wykonujemy na specjalnych duplikatorach pamięci USB lub gdy jest to konieczne (np. przy tworzeniu zabezpieczonych pamięci przed skasowaniem) przy pomocy komputera i specjalistycznego oprogramowania.

Specjalistyczny kopier USB Kopier USB

Ekspresowy druk na pamięciach USB pendrive. Nadruk trwałymi farbami UV z palety barw CMYK + WHITE. Możliwość druku białym kolorem. Poniżej przykłady nadruków na pamięciach:

Przykład nadruku na penach Przykładowe nadruki na USB pendrive Pendrivy z nadrukiem

Eleganckie opakowanie na pamięć USB pendrive np. typu "Twister" z przezroczystym okienkiem. Otwierana puszka wykonana jest z aluminium. Wycięta gąbka na pendrive ma wymiary: szerokość 14 mm, długość 50 mm, głębokość 14 mm.

Metalowe opakowanie z okienkiem na pamięć USB Złożone pudełko z gąbką na pamięć pendrive Widok po rozłożeniu

Drewniane ekologiczne pudełko na pamięć USB pendrive wykonane z surowego niewykończonego drewna. W opakowaniu umieszczona jest kartonowa wkładka z wyciętym mocowaniem na pamięć USB pendrive np. "twister". Wymiary mocowania to: szerokość 18 mm, długość 60 mm, głębokość 12 mm.

Drewniane eco opakowanie na USB USB pendrive w drewnianym opakowaniu Opakowanie z włożonym pendriwem "Twister"

Plastikowe opakowania na pamięci pendrive. Możliwość druku wkładki papierowej przedniej oraz druku książeczki wkładanej do środka pudełka.

  

Oferujemy również ekskluzywne opakowania do pamięci USB. Więcej można przeczytać tutaj: Czy oferują Państwo jakieś opakowania do penów? Poniżej zdjęcia przykładowego opakowania.

Eleganckie opakowanie na USB pendrive Widok na środek opakowania z gąbką Opakowanie z tektury eco

Inny rodzaj opakowania wykonanego z kartonu ekologicznego (Kraftliner):

Opakowanie EKO na USB Opakowanie na pendrive grzbiet Miejsce na pendrive Opakowanie z papieru eco

To samo opakowanie z kartonu ekologicznego z indywidualnym nadrukiem. Możliwość wykonania i zamówienia nawet 1 sztuki na stronie www.mojaplyta.pl

Przód opakowania z kartonu ekologicznego Środek z gąbką mocującą pendrive Tył opakowania

Puszka metalowa z plastikowym przezroczystym okienkiem. Możliwość zamówienia indywidualnego nadruku na przodzie opakowania jak i na tyle. Zapraszamy na stronę www.mojaplyta.pl


Siedziba firmy mieści się w Warszawie na bliskiej Woli (niedaleko muzeum Powstania Warszawskiego) co daje możliwość szybkiego dostarczenia i odbioru gotowych, nagranych i zapakowanych pamięci USB pendrive.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami.